Moja działalność

Dlaczego zdecydowałem się wejść do polityki?

Polityka to jeden z najbardziej istotnych obszarów w każdym kraju. To właśnie politycy kształtują przepisy i wprowadzają zasady, które następnie kształtują życie całego społeczeństwa. Właśnie to najbardziej cenię w polityce – sprawczość. 

Działania polityczne dają realną możliwość wdrażania wizji, która może poprawić życie naszych obywateli. Moje wejście do polityki było odpowiedzią na wieloletnie zaniedbania polityczne prawicy oraz coraz większe rozwarstwienie się polskiego społeczeństwa. Potrzeby społeczne zostały zmarginalizowane przez realizowanie własnych politycznych interesów. Polityka powinna być służbą społeczną, a nie sposobem na osiąganie własnych korzyści.

Moje działania polityczne

Od początku mojej obecności w Sejmie działam na rzecz mieszkańców Podkarpacia. Brałem udział w licznych konferencjach prasowych oraz skierowałem szereg pism do różnych instytucji, broniąc naszych mieszkańców.

Od października 2020 r. jestem także asystentem Europosła Roberta Biedronia i kieruję jego biurem poselskim w Krośnie.

Moje dzialania polityczne

Najważniejsze interwencje:

 

W trakcie strajków kobiet aktywnie wspierałem walczące po ogłoszeniu całkowitego zakazu aborcji przez Trybunał Konstytucyjny oraz brałem udział w protestach.

W ostatnich latach brałem udział w licznych protestach ekologicznych, w walce o Wolne Sądy, Konstytucję. Jestem także aktywistą konopnym oraz założycielem stowarzyszenia 4 krzaki.pl.

Ostatnie działania: