Aż 25% wyborców rozważa głosowanie na Lewicę! Jeszcze zastanawiacie się dlaczego warto? Pozwólcie, że rozwiejemy wszystkie Wasze wątpliwości! 

Zatrzymaj Drożyznę, Postaw na Stabilność

W obliczu dwucyfrowej inflacji i spadających płac realnych, Polska potrzebuje strategii, która stawi czoła temu wyzwaniu. Mamy konkretny plan oparty na czterech filarach, który zapewni stabilność kosztów życia oraz wsparcia dla obywateli w trudnym okresie.

Silna Polska w Europie: Współpraca i Integracja

Dążymy do wzmocnienia Polski w UE poprzez partnerską współpracę i niezależne sądownictwo. Odblokujemy fundusze z Planu Odbudowy. Partnerstwo z Europą Środkowo-Wschodnią zwiększy suwerenność. Integracja społeczna to nasza droga – równe standardy pracy, inwestycje przyjazne klimatowi i kontrola nad instytucjami UE. Wspieramy aspiracje wstąpienia do UE nowych krajów bałtyckich i Bałkanów.

Rewolucja w edukacji

Nasz program zakłada przekształcenie szkół w miejsca, gdzie uczniowie nie tylko zdobywają wiedzę, ale przede wszystkim uczą się myślenia krytycznego, pracy w grupie i radzenia sobie z wyzwaniami współczesnego świata. To propozycja dla tych, którzy wierzą, że edukacja to nie tylko wkuwanie na pamięć, ale także rozwijanie umiejętności, które są naprawdę przydatne w życiu.

Ochrona Środowiska 

Zdajemy sobie sprawę, że walka ze zmianami klimatycznymi to nie tylko hasła, ale realne działania. Będziemy inwestować w ekologiczny przemysł, wykorzystujący polską wiedzę i technologię. Wesprzemy transformację energetyczną kraju, wierzymy że jest to krok w kierunku lepszej przyszłości dla naszej planety. 

Twój Głos Ma Znaczenie!

To zaledwie kilka z wielu planowanych przez nas zmian. Możesz mieć realny wpływ na to jak Polska będzie dalej się rozwijać. Zbliżające się wybory to decydujący moment dla nas i naszego państwa. Nie bądź obojętny! Oddaj głos na Lewicę – dla lepszej przyszłości naszego kraju! 


✅ Dołącz do nas na – https://www.ekipalewicy.pl